PROMOSYON
REKLAM
BASKI

Hizmetlerimiz


Serigrafi Baskı


Serigraf en eski baskı tekniklerinden birisidir. Serigrafi de çıkartma etiket, şeffaf etiket, ajanda, kalem, çakmak, gübre torbası ve benzeri malzemelerin, baskısı yapılmakta olup, ayrıca farklı boyalar kullanılarakta; poliüretan, poliproblen OPP, PVS, polikarbon, naylon, metal levha, aliminyum levha gibi sert zeminlere baskı yapılabilmektedir. Firmamız tarafında farklı malzemeler için ekonomik ve pratik çözümler üretilebilir.


Tekstil Baskı ve Tasarım


Tekstil baskı da serigraf baskı tekniklerinden birisi olup, baskı şekli ve boyalarda farklılık göstermektedir. Herhangi bir kumaş çeşitine rahatlıkla baskı uygulayabildiğimiz firmamızda, t-shirtlerde ve diğer bütün tekstil ürünlerinde, tüm Avrupa'da kullanılan boyalar kullanılmaktadır. Kesinlikle kansorejen madde içermemektedir.


Seramik, Porselen ve Cam Baskı


Bu baskı tekniğide serigraf tekniği ile basılmaktadır. Baskı işlemi bittikten sonraki işlem porselen, seramik veya cam'a uygulandıktan sonra fırınlanmaktadır. Boyalar malzemenin cinsine göre belirlenen bir derecede (seramik 1100 derece) fırınlanır. Bu uygulamadan sonra boyaların silinme olasılığı bulunmamaktadır. Bu işlemlerin baskısı ve fırınlanması firmamız bünyesinde yapılmaktadır.


Dijital Baskı


Dijital baskı sistemi serigraf baskı sisteminden farklı olup dijital makinalarda uygulanmaktadır. Bu baskı tekniğinde bünyemizde bütün baskı makinelerimiz mevcttur.

Makine Parkurumuz


160 cm lik Diferro MP Series Transfer baskı makinası

190 cm lik Mutoh Dijital Sublime baskı makinası

110 cm lik Mutoh Dijital Drafstation Sublime Baskı Maskinası

135 cm lik Dijital Eko Solvent Baskı Makinası

160 cm lik Ploter Kesim Makinası

100 x 150 cm Baskı Presi

40 x 50 cm Baskı Presi

40 x 50 cm Manuel Baskı Presi

2 ad Şapka Presi

Sublime Kupa Bardak Presi

Manuel Serigraf Baskı Tezgahı

100 x 120 x 100 cm Hacimli Preslen ve Seramik fırını 1100 derce

2 Adet Mac Bilgisayar